Kde je Mezihoří

24.06.2011 20:10

Kde je Mezihoří

Mezihoří je malá vesnička ve středočeském kraji, okrese Benešov. Najdete ji 4 km od Čerčan nebo 8 km od Benešova. GPS souřadnice: 49 stupňů 50 minut 7,04" N,14 stupňů 44 minut 2,37" E´. Určitě se mrkněte na mapu, kde nás najdete. Doporučuji pro cestu ze vzdálenějších končin využít plánovač tras.

 foto  Najdete nás na mapy.cz klasickáNajdete nás na mapy.cz historická 


  


V případě potřeby něco upřesnit neváhejte a volejte na Roman Zvára, tel. 604 479 866 a nebo napište na Roman180@centrum.cz.

 

Cesta do Mezihoří

autem od Prahy > po dálnici D1, exit 29 – odbočka doprava na Čerčany. V obci Vranov jet stále po hlavní (neodbočit na Čerčany) projet Vranovskou Lhotu a po jednom kilometru odbočit u zděné autobusové zastávky doprava do Mezihoří.

 

autem od Brna > po dálnici D1, exit 34 – odbočit směr Benešov. Projet obcí Kozmice a před Soběhrdy odbočit doprava na Vranov. Po jednom kilometru (nahoře) odbočit u zděné autobusové zastávky doleva na Mezihoří.

 

autem od Benešova > směrem na Bedrč a Čerčany. Project Bedrčí a serpentinami nahoru až do Soběhrd, na jejich začátku odbočit doleva a projet jimi. Přibližně 400 metrů za Soběhrdama odbočit doprava na Mezihoří.

 

vlakem do Čerčan, odkud pěšky kolem kopce Chlum po žluté turistické značce cca 4 km. Od vlakového nádraží občas jezdí autobus do Přestavlk, odtud pak pěšky do Mezihoří (není to tolik do kopce).

 

autobusem z Prahy (Roztyly) do zastávky Soběhrdy, Mezihoří, rozc. (spoj 200260 2, jezdí jen v neděli).

 

na kole po cyklotrase 0068 z Čečan kolem Podmračí objedete Čerčanský Chlum a dojedete až na náves v Mezihoří (stezka vede dále na Phov, Soběhdry a Petroupim).

 

V případě potřeby něco upřesnit neváhejte a zavolejte: Roman Zvára, tel. 604 479 866.

Mezihoří - foto   klasická   historická