Kde je Mezihoří

24.06.2011 20:10

Kde je Mezihoří

Mezihoří je malá vesnička ve středočeském kraji, okrese Benešov. Najdete ji 4 km od Čerčan nebo 8 km od Benešova. GPS souřadnice: 49 stupňů 50 minut 7,04" N,14 stupňů 44 minut 2,37" E´. Určitě se mrkněte na mapu, kde nás najdete. Doporučuji pro cestu ze vzdálenějších končin využít plánovač tras.

 foto  Najdete nás na mapy.cz klasickáNajdete nás na mapy.cz historická


inspirační mapka


inspirační mapka


inspirační mapka


V případě potřeby něco upřesnit neváhejte a volejte na Roman Zvára, tel. 604 479 866 a nebo napište na Roman180@centrum.cz.

 

 

Cesta do Mezihoří

autem od Prahy > po dálnici D1, exit 29 – odbočka doprava na Čerčany. V obci Vranov jet stále po hlavní (neodbočit na Čerčany) projet Vranovskou Lhotu a po jednom kilometru odbočit u zděné autobusové zastávky doprava do Mezihoří.

 

autem od Brna > po dálnici D1, exit 34 – odbočit směr Benešov. Projet obcí Kozmice a před Soběhrdy odbočit doprava na Vranov. Po jednom kilometru (nahoře) odbočit u zděné autobusové zastávky doleva na Mezihoří.

 

autem od Benešova > směrem na Bedrč a Čerčany. Project Bedrčí a serpentinami nahoru až do Soběhrd, na jejich začátku odbočit doleva a projet jimi. Přibližně 400 metrů za Soběhrdama odbočit doprava na Mezihoří.

 

vlakem do Čerčan, odkud pěšky kolem kopce Chlum po žluté turistické značce cca 4 km. Od vlakového nádraží občas jezdí autobus do Přestavlk, odtud pak pěšky do Mezihoří (není to tolik do kopce).

 

autobusem z Prahy (Roztyly) do zastávky Soběhrdy, Mezihoří, rozc. (spoj 200260 2, jezdí jen v neděli).

 

na kole po cyklotrase 0068 z Čečan kolem Podmračí objedete Čerčanský Chlum a dojedete až na náves v Mezihoří (stezka vede dále na Phov, Soběhdry a Petroupim).

 

V případě potřeby něco upřesnit neváhejte a zavolejte: Roman Zvára, tel. 604 479 866.

Mezihoří - foto   klasická   historická